EA SPORTS, UEFA EURO 2024’ü EA SPORTS FC 24 ve EA SPORTS FC Mobile’da Sanal Sahaya Taşıyor

Electronic Arts, yaklaşan UEFA EURO 2024 turnuvası öncesinde EA SPORTS FC 24 ve EA SPORTS FC Mobile için Festival of Football güncellemesini duyurdu. Bu ücretsiz oyun içi güncellemeyle* futbol fanatikleri PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S, Xbox One, PC, Nintendo Switch ve EA SPORTS FC Mobile’da gerçek UEFA EURO 2024 turnuvasını ve 24 nitelikli federasyonun tamamını (ve daha fazlasını) deneyimleyebilecekler.

EA SPORTS FC Kıdemli Başkan Yardımcısı ve Grup Genel Müdürü Nick Wlodyka, “Her yıl büyük bir heyecan, olağanüstü bir rekabet ve unutulmaz anlar yaratan UEFA EURO 2024’ü EA SPORTS FC için sunmaktan daha fazla heyecan duyamazdık” dedi. “Bu oyun içi güncelleme ile taraftarlar Avrupa’nın en iyi oyuncularından bazılarıyla birlikte tarih yazabilir, 24 federasyonun tamamı ve çeşitli otantik formalar, gerçek stadyumlar, oyun modları ve daha fazlası aracılığıyla ikonik rekabet deneyiminin her detayını ve heyecanını yaşayabilirler.”

EA SPORTS FC 24, milli takım formalarından, gerçek stadyumlara ve Avrupa’nın en iyilerinin yüzlerini uluslararası sahneye taşımak için güncellenmiş yıldızlara kadar turnuvanın otantik ayrıntılarını yansıtan sürükleyici bir UEFA EURO 2024 deneyimi ile oyuncuları, Almanya’da sahaya çıkarıyor.  

UEFA Pazarlama Direktörü Guy-Laurent Epstein, “UEFA EURO 2024’ün EA SPORTS FC’ye dahil edildiğini duyurmaktan ve yaklaşan eEURO finallerinin bir parçası olarak yer aldığını görmekten mutluluk duyuyoruz” dedi. “EA SPORTS FC’nin küresel erişimi, milyonlarca taraftarın turnuvayla daha önce hiç olmadığı gibi bağlantı kurmasına ve deneyimlemesine ve favori uluslarını grup aşamasından eleme maçlarına kadar sanal olarak yönetmesine olanak tanıyacak.”

Oyuncular ülkelerine liderlik edebilecek, seçtikleri milli takımın bir yıldızı olarak veya kendi özel oyuncuları olarak oynayabilecekler. Oyun içi turnuva, oyunculara zafere giden yolda ilerlerken çeşitli modlar sunuyor: Tek oyunculu turnuva modunda, başlama vuruşunda veya çevrimiçi olarak arkadaşlarınızla kafa kafaya rekabet olanağı.

  • Ülkenize Liderlik Edin modunda taraftarlar, gerçek bir futbolcu olarak veya özel bir oyuncuyla turnuvayı kasıp kavurarak ülkelerini zafere taşıma gayesiyle kendilerini UEFA EURO 2024’ün kalbine koyabilirler. Aşamalar boyunca başarı yakalarken, taraftarlar turnuvada bir oyuncu olarak gezmeyi seçebilir ve PlayStyles kazanmak için antrenmanları tamamlama fırsatının tadını çıkararak kupaya giden yolda oyunlarını geliştirebilirler.

  • Oyuncular ayrıca UEFA EURO 2024’ü, ülkelerinin geleceğini yazmalarına (veya yeniden yazmalarına) olanak tanıyan tek oyunculu bir Turnuva Modunda deneyimleyebilirler. Kalifiye 24 ülkeden birini veya başka bir Avrupa ülkesini seçen taraftarlar, gerçeğe yakın gruplardan çıkıp eleme turlarına kadar oynayabilirler.

  • Başlama Vuruşu Modunda taraftarlar, gerçek turnuva eşleşmelerini yansıtan güncellenmiş “Günün Maçı” fikstürleri de dahil olmak üzere bir Grup Aşaması veya Eleme Turu maçından birini seçerek otantik bir turnuva deneyiminde birbirlerine meydan okuyabilir veya CPU yapay zekasına karşı oynayabilirler.

  • Arkadaşlar da karşılıklı ve Çevrimiçi Dostluk Maçları Modundaki otantik eşleşmelerle UEFA EURO 2024 turnuvasının heyecanını yaşayabilir.

Yepyeni ‘Challenge’lar ise taraftarların UEFA EURO 2024 deneyimini yaşarken Football Ultimate Team, Kulüpler, Oyuncu ve Menajer Kariyerinde açılabilecek/kullanılabilecek ödüller kazanmasını sağlayacak. 

Buna ek olarak, oyuncular Football Ultimate Team’de UEFA EURO 2024 içeriğinin keyfini Almanya’daki canlı aksiyon temalı bir dizi kampanya ile çıkarabilecekler. Bu kampanyalar, ülkelerine Zafere Giden Yolda liderlik etmeye hazırlanan oyuncuları, Grup Aşamaları sırasında ortaya çıkan çığır açan yıldızları, geçmiş turnuvalarda parlayan Oyunun Büyüklerini ve futbol festivali Football Ultimate Team’e heyecan ve ‘upgrade’ edilmiş Oyuncu Öğeleri getirirken tüm ay boyunca en iyi oyuncuları ödüllendiriyor.

UEFA EURO 2024 ayrıca 12 Haziran’dan 25 Temmuz’a kadar EA SPORTS FC Mobile‘da yer alacak ve kullanıcıların 24 nitelikli ülkenin tamamıyla tüm turnuvayı deneyimleyebilecekleri ve belirli UEFA EURO 2024 maçlarını oynamanın yepyeni bir yolu olan Anahtar Maçta yer alabilecekleri bir Oyun İçi Etkinlik içerecek. EA SPORTS FC Mobile ayrıca iki stadyum, milli takım bayrakları ve pankartları, yayın geçişleri ve UEFA EURO 2024 şarkısı ile oyuna gerçekçi bir etki katan PvE maçları oynamak için Turnuva Moduna da sahip olacak.

EA SPORTS FC UEFA EURO 2024 resmi oynanış fragmanını buradan izleyebilirsiniz.

Futbol Festivali Güncellemesinin bir parçası olarak EA SPORTS FC 24‘te deneyime sunulan UEFA EURO 2024 oyun içi modunun tüm ayrıntılarını ise bu adreste inceleyebilirsiniz.

EA SPORTS FC 24, PlayStation Plus üyeleri için 17 Haziran’a kadar kataloğa eklenebilir** ve bu da UEFA EURO 2024 turnuvası için kulübe katılmak için mükemmel bir fırsat. PlayStation Plus üyeleri ayrıca 11 takas edilemez oyuncu ve bir Icon Loan Oyuncu Seçimi içeren PlayStation Plus Football Ultimate Team Başlangıç Paketi*** ile EA SPORTS FC deneyimine başlayabilir veya mevcut kadrolarını oluşturabilirler. 

EA SPORTS FC 24 PlayStation 5, Xbox Series X|S, PlayStation 4, Xbox One, PC ve Nintendo Switch’te mevcut. Futbolun yeni tarifine cebinizden erişmek içinse App Store ve Google Play Store’dan EA SPORTS FC Mobile’ı indirebilirsiniz.

*EA SPORTS FC 24 (ayrı satılır) ve tüm oyun güncellemeleri, EA Hesabı ve internet bağlantısı gerektirir.

**PlayStation Plus Oyun Kataloğu ve teklifi belirli bölgelerde farklılık gösterebilir. Ayrıntılar için satıcı sitesine bakın. Aktif PlayStation Plus üyeliği gereklidir. 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir