Roborock Qrevo S robot süpürge daha güçlü emiş gücüyle tanıtıldı

Roborock Qrevo S, güçlü emiş gücü ve uygun fiyatıyla ABD’de piyasaya sürüldü. Qrevo S, selefinden daha yüksek bir emiş gücüne sahip olup, daha düşük bir fiyat etiketi ile dikkat çekiyor. Bu yeni model, kendi kendini temizleyen bir şarj istasyonu, otomatik paspas takma ve engellerden kaçınma özellikleriyle donatılmış.

Roborock Qrevo S, ABD’deki tanıtımıyla dikkat çekerken, daha önce piyasaya sürülen Qrevo ve Qrevo MaxV modellerinin ardından geliyor. 7 kPa emiş gücüne sahip olan bu model, ana kauçuk fırça ve çift döner paspaslarla donatılmış durumda. Halıyı algıladığında paspasını otomatik olarak kaldıran Qrevo S, daha pahalı olan Qrevo MaxV’nin bazı özelliklerinden yoksun. Örneğin, FlexiArm paspas ve kir algılama fonksiyonları bu modelde yer almıyor.

LDS lazer navigasyon ve engellerden kaçınma teknolojisiyle donatılan Qrevo S, temizlik görevini yerine getirirken odanın 30 metrekarelik bir alanında etkili çalışabiliyor. Cihaz, uyumlu uygulaması aracılığıyla kontrol edilebiliyor. Şarj istasyonu, orijinal modele göre biraz daha kısa olup, MaxV modeline benzer bir yapıya sahip. Qrevo S’nin kendi kendini temizleme özelliği, robot şarj istasyonuna geldiğinde devreye giriyor. Paspası otomatik olarak yıkanan ve hava ile kurutulan cihaz, 7 hafta boyunca el değmeden temizlik yapma kapasitesine sahip.

Roborock Qrevo S, ABD’de 799$ fiyat etiketiyle satışa sunulmuş durumda. Roborock, Qrevo S’nin ABD dışındaki piyasalara ne zaman sunulacağı hakkında herhangi bir bilgi vermedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir